• PRZEDSZKOLE CHICHOPOTAM
  • Tel. +48 605 472 865
  • Godziny otwarcia 6:30 - 17:00


Aktualności oddziału Międzyświeć

  • Międzyświeć, 18.02.2018

WALENTYNKI

14 luty to nie tylko święto dla zakochanych, to również okazywanie uczucia najbliższym. W naszym przedszkolu także obchodziliśmy to święto. Dzieci poznały tradycje i zwyczaje tego dnia. Były zabawy i mnóstwo śmiechu. Dla wszystkich dzieci przygotowana była niespodzianka – fotobudka. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. ​

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

  • Międzyświeć, 11.02.2018

TŁUSTY CZWARTEK

8-go lutego dzieci naszego przedszkola obchodziły Tłusty Czwartek - wspólnie z nauczycielkami smażyły faworki. Było przy tym mnóstwo zabawy i śmiechu. Po usmażeniu pyszności nadszedł czas na degustację. A po południu na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka - słodkie pączki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.​

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

  • Międzyświeć, 04.02.2018

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Jak co roku z wielką przyjemnością gościliśmy dziadków i babcie. Z okazji ich święta dzieci wcieliły się w ich młodzieńcze lata, prezentując i przypominając ukochane utwory dawnych lat. Wielką radość sprawiło dziadkom oglądanie swoich wnucząt wystylizowanych w lata 70. i 80.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

  • Międzyświeć, 04.02.2018

BAL PRZEBIERAŃCÓW

Karnawał to czas, balów, pochodów i zabaw. W naszym przedszkolu również dzieci miały okazję go obchodzić. Tradycją już jest prezentacja strojów karnawałowych. Wśród nich byli superbohaterowie czy postacie bajkowe. Dzieci świetnie się bawiły, odbyły się także konkursy, wspólne zabawy i tańce. Śmiechom nie było końca. Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal, natomiast wszystkich zapraszamy do fotorelacji.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

  • Międzyświeć, 10.01.2018

JASEŁKA

W grudniu do naszego przedszkola zaprosiliśmy rodziców na Przedszkolne Jasełka. Dzieci odegrały wspaniałe przedstawienie pt. „Wesoła nowina”, było bardzo tanecznie i muzykalnie. Po przedstawieniu zaprosiliśmy wszystkich do słodkiego poczęstunku i wspólnego kolędowania. Razem spędziliśmy wspaniałe chwile!

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

  • Międzyświeć, 10.01.2018

PIECZENIE CIASTECZEK

W połowie grudnia w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte, na których dzieci wraz z rodzicami piekły ciasteczka. Dzieci z entuzjazmem i radością podeszły do zadania tworząc prześliczne i smaczne ciasteczka, które zostaną spałaszowane na Przedszkolnych Jasełkach.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII

  • Międzyświeć, 01.01.2018

WIZYTA POLICJANTA

„997 taki numer mam, jeśli się coś dzieje, ja pomogę wam.” Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy panów policjantów i pana strażnika miejskiego. Podczas tego spotkania dzieci utrwaliły zasady bezpiecznego zachowania się na ulicy. Dowiedziały się także dlaczego nigdy nie należy zapominać o odblaskowych elementach stroju. Na koniec odwiedził nas kot w butach – policyjna maskotka – od którego otrzymaliśmy książeczki o bezpieczeństwie. Serdecznie dziękujemy za wizytę w naszym przedszkolu i zapraszamy ponownie!

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII